Hvem er med?
Medlemmer:

Le President Karsten Ejby    karstenejby@gmail.com

Vicepresident Lars Raul      ejbyprivat@gmail.com

2. Vicepresident David Oxlund davidoxlund@gmail.com
Jens Toftgaard                     jens.toftgaard@yit.dk 

Sjønne                                 sporsgaard@hotmail.com

Lasse Tamberg                    tamberg21@gmail.com

Kassemester Niels Bukh     nielsbukh62@gmail.com
Peter Leth                            pleth@health.sdu.dk 
Søren S. Pedersen              sorensmad@outlook.dk

Povl Wichmann                    povlwichmann@mail.dk

Peter Hermann               peter.hermann@fredericia.dk





En uforglemmelig påskesmagning hos Jens Jyde.
Kontingent
Indbetaling af kontingent skal ske til denne konto i SparNord.

Regnr. 9196

Kontonr. 4573625469

Kontingent er pt. fastsat til kr. 500 pr. 1. januar og 1. juli. (Vedtaget på generalforsamlingen i december 2013).

Hilsen kassemesteren.
Hej!
Prøv at lave din egen hjemmeside ligesom mig! Det er nemt, og du kan prøve det gratis
ANNONCE